Şükrü SÖZEN Manavgat Halkıyla Hasret Giderdi
Manavgat Belediye Başkanımız Şükrü SÖZEN bugün Cumhuriyet Halk Partisi önünde konuşma yaptı.
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü SÖZEN bugün Cumhuriyet Halk Partisi önünde konuşma yaptı; Konuşmaya Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Özer ÜLKER, İlçe Başkanı Abbas TARAKÇI, Manavgat Belediye Başkan Vekili Sema ECEVİTOĞLU,Cumhuriyet Halk Partisi Meclis üyeleri ve binlerce vatandaşımız katıldı.
![](http://d10fbf87uv1xiy.cloudfront.net/655/kicerik/26836/163359.jpg)
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü SÖZEN yaptığı konuşmada 17 aydır Manavgat ve Manavgatlıları özlediğini, Manavgat`a hizmet etme şevkinin daha da çoğaldığını ve en kısa zamanda kaldığım yerden Manavgat`a ve Hemşerilerime hizmet etmeye kaldığım yerden devam edeceğim sözünü verdi. Daha sonra Parti binasında Manavgat halkıyla hasret gidererek geçmiş olsun dileklerini kabul etti.
![](http://d10fbf87uv1xiy.cloudfront.net/655/kicerik/26836/163360.jpg)