MANAVGAT HALKI İFTARDA BULUŞTU

MANAVGAT HALKI İFTARDA BULUŞTU

Manavgat Belediyesi’nin kentte birlik, beraberlik ve paylaşma duygusunu pekiştirmek amacıyla Atatürk Kültür Merkezi önünde kurduğu iftar çadırlarında, Ramazan’ın ilk gününde 5 bin vatandaş orucunu açtı.

1-2

İftarın ilk gününe Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, CHP Manavgat İlçe Başkanı Oykun Başar ve yönetimi, İYİ Parti Manavgat İlçe Başkanı Hüseyin Ergen ve yönetimi, DEVA Partisi Manavgat İlçe Başkanı Dilaver Akpolat ve yönetimi, Saadet Partisi Manavgat İlçe Başkanı İlhami Demiral ve yönetimi, Demokrat Parti İlçe Başkanı Aylin Tezcan Çelik ve yönetimi, ADD Manavgat Şube Başkanı Yaşar Bulut ve yönetimi, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seydi Tahsin Güngör ve yönetimi, Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Özcan ve yönetimi, Manavgat Ziraat Odası Başkanı Rasim Metin ve yönetimi, belediye meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri, basın mensupları ile binlerce Manavgatlı katıldı. Ramazan’ın ilk iftar menüsünde, mercimek çorbası, kavurma, pirinç pilavı, salata ve tatlı yer aldı. İftar yemeğini ise Başkan Şükrü Sözen, vatandaşlara kendi elleriyle dağıttı.

2

SÖZEN; “GÖNÜL SOFRALARINDA BULUŞUYORUZ”

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Mübarek Ramazan Ayı’nda kent halkıyla lokmalarını paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını belirtti. Başkan Şükrü Sözen, “Her yıl Ramazan Ayı’nda hem AKM hem de büyük mahallelerimizde kurduğumuz iftar çadırlarımızda halkımızla bir araya gelerek lokmamızı paylaşıyoruz. Ülke olarak zor süreçlerden geçtik ve tüm bu olumsuzlukları birlik, beraberlik ve paylaşma duygusuyla aştık. Bu mübarek ay, yan yana olarak huzur içerisinde yaşayabileceğimizi ve birbirimize samimiyetle yaklaşabilmemizi öğretiyor. Manavgat Belediyemiz, tüm halkımızın Ramazan Ayı’nı daha rahat ve huzurlu geçirmesi amacıyla seferber oldu. İftarımıza katılarak bizlerle birlikte aynı duaya ‘amin’ diyen tüm halkımızın dualarının kabul olmasını temenni ediyorum. Ramazan Ayı’mızın tüm ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. Halkın öz kaynaklarını halkımızla birlikte paylaşmaya devam edeceğiz” dedi.

4

5

6

7

9

11

12

13

14

j (1)

j (6)

j (7)

j (11)

j (30)

j (33)

j (40)

j (41)

j (48)

j (49)

j (50)

j (55)