BAŞKAN SÖZEN’DEN ÇEVRECİ MUHTARLARA ÖDÜL

98781

BAŞKAN SÖZEN’DEN ÇEVRECİ MUHTARLARA ÖDÜL

Antalya genelinde düzenlenen yarışmada, en çok atık pili Manavgat’taki muhtarlar topladı. Çevreci muhtarlara ödüllerini Başkan Sözen verdi.

Manavgat Belediyesinin de içinde bulunduğu Antalya’daki tüm belediyeler ve Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği (TAP) işbirliğinde düzenlenen Antalya genelindeki Muhtarlar Arası Atık Pil Toplama Yarışmasında, Manavgat’tan 3 muhtarlık ödül aldı. Muhtarlara ödülleri Başkan Şükrü Sözen tarafından takdim edildi.

7K4A0221

1 Haziran 2017 tarihinde başlayan ve 31 Aralık 2017 tarihinde sona eren Antalya il genelindeki TAP Derneği tarafından düzenlenen ‘Muhtarlar Arası Atık Pil Toplama Yarışması’nda en çok atık pil toplayarak ödül alan muhtarlıklardan, Manavgat’taki muhtarlıklar ilk 5’e girdi. Buna göre en çok atık pil toplayan muhtarlık 209.50 kg ile Aşağıhisar Mahallesi Muhtarlığı seçilirken, 190.35 kg ile Yukarıhisar Mahallesi Muhtarlığı 2’nci ve 30 kg ile Düzağaç Mahallesi Muhtarlığı 4’üncü seçildi.

7K4A0224

BAŞKAN SÖZEN’DEN TEŞEKKÜR

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Aşağıhisar Mahallesi Muhtarı Nadir Oğuz, Yukarıhisar Mahallesi Muhtarı Ali Oğuz ve Düzağaç Mahallesi Muhtarı Ali Güven’i makamında ağırlayarak, ödüllerini takdim etti. Başkan Sözen ödül töreninde yaptığı konuşmada, muhtarları tebrik ederek, muhtarlıklara ve tüm vatandaşlara atık pil toplama kampanyasına gösterdikleri ilgi için teşekkür etti. Ardından muhtarlara Başkan Sözen tarafından teşekkür plaketi takdim edilerek, tablet hediye edildi.

7K4A0230

7K4A0236