MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN ILICA’DA ASFALT SEFERBERLİĞİ

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN ILICA’DA ASFALT SEFERBERLİĞİ

Manavgat Belediyesi, Ilıca Mahallesi’nde vatandaşları canından bezdiren, kışın çamur, yazın da tozla kaplanan stabilize yollarda asfalt seferberliği başlattı.

Ilıca Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlardan gelen dilek ve şikayetler doğrultusunda başlatılan asfalt çalışmaları sonunda mahalle halkı kışın çamurdan yazın da tozdan kurtulmuş olacak. Mahallenin can damarı, halkın yoğunlukla kullandığı Gömeçli bölgesinde devam eden çalışmalar kapsamında 10 km’ye yakın stabilize yol, asfaltlanmış olacak. Manavgat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Ilıca’da başlattığı asfalt çalışmaları vatandaşları da memnun etti.

ILICA YOLLARI ASFALTLANIYOR (8)

Bozuk, çamur içindeki yollardan artık kurtulacaklarını dile getiren Ilıca halkı, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Başkan Şükrü Sözen, turizm esnafının yoğunlukta bulunduğu cennet bölge Ilıca’ya her zaman önem verdiklerini dile getirdi. Sözen, “Vatandaşlarımızın bölgede asfalt sorunu vardı. En işlek bölgelerde açılan pek çok stabilize imar yolu asfaltsızdı. Bunu notlarımıza almıştık. Vatandaşlarımızın da isteği ile çalışmalara başladık. En kısa sürede çalışmalarımızı bitirmeyi planlıyoruz. Şimdilik 10 km’lik bir asfaltlamayı planımıza aldık. Ancak asfaltlama çalışmalarımız halkımızı tam anlamıyla rahata çıkarana kadar devam edecektir” dedi.

ILICA YOLLARI ASFALTLANIYOR (5)