MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN KAMP ÖĞRENCİLERİNE KARİYER GÜ

kariyer

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN KAMP ÖĞRENCİLERİNE KARİYER GÜNLERİ

Manavgat Belediyesi’nin “Haydi Gençler Kampa” projesi kapsamında uzak mahallelerden 12 günlük yaz kampı için gelen öğrenciler için Atatürk Kültür Merkezi’nde Kariyer Günleri düzenlendi. Manavgat Belediyesi Başkan Yardımcısı Halis Akkaya’nın kendini ve mesleğini tanıttığı Kariyer Günleri’ne Manavgat’ta Belediyesi’nin yaz kampına gelen 24’ü kız, 23’ü erkek öğrenci olmak üzere, 45 öğrenci katıldı.

Öğrenciler arasında Konya’nın Tuzlukçu İlçesi’nden kampa katılan misafir öğrenciler de yer aldı. Altınkaya Zerk, Beşkonak, Namaras, Halitağalar, Doğançam, Yavrudoğan, Gündoğdu, Çolaklı, Sarılar Mahalle’lerinden yaz kampı için gelen öğrenciler, Manavgat Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi Müdürü Emine Çataltaş’ın moderatörlüğünde konuşan Halis Akkaya’yı can kulağıyla dinledi.

MNVG9450

Öğrenciler, kendisini ve mesleğini tanıttıktan sonra öğrencilere hayatta başarılı olmanın yolları konusunda önerilerde bulunan Akkaya’ya sorular da yöneltti. Halis Akkaya, “Hayatta başarılı olmanın tek yolu çalışmak, çalışmak, çok çalışmaktır. Her biriniz geleceğin yöneticilerisiniz. Ulu Önderimiz Atatürk’ün izinde, Cumhuriyet değerlerine sahip çıkarak çok çalışmalısınız. Bu ülkenin sizin gibi akıllı, geleceği güzelleştirecek gençlere çok ihtiyacı var. Sizlerin her birinizin çok başarılı olacağınıza inanıyorum. Umudumuz sizlerde” dedi. Kariyer Günleri’nin devam edeceği belirtildi.

MNVG9471

MNVG9511