MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN MERKEZ ve 9 MAHALLEDE İFTAR

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN MERKEZ ve 9 MAHALLEDE İFTAR

Manavgat Belediyesi 11 ayın sultanı Ramazan ayında bu yıl da Kültür Merkezi Meydanı’nda ve 9 büyük mahallede iftar çadırları kurarak kentteki birlik, beraberlik, paylaşma duygularını canlandıracak.

DJI_0565

Manavgat Belediyesi mübarek Ramazan ayında, kentteki birlik, beraberlik ruhunun en üst düzeye taşınması amacıyla tüm hazırlıkları tamamladı. Başkan Şükrü Sözen, her yıl olduğu gibi bu Ramazan Ayı’nda da her gün Atatürk Kültür Merkezi Meydanında günlük 5 bin kişiye ve 9 büyük mahallede belirlenen günlerde iftarlar vererek belediyenin imkanlarını halkıyla paylaşacak. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Yaşadığımız büyük deprem felaketi sonrasında her zamandan çok birlik, beraberlik ve paylaşmaya ihtiyacımız var. Biz de her yıl olduğu gibi bu yıl da belediyemizin imkanlarını halkımızla paylaşacağız. Mübarek Ramazan ayında halkımız için hazırlayacağımız iftar çadırlarımızda lokmamızı paylaşmak, birlik beraberlik içinde orucumuzu açmak hepimizi huzurlu hissettirecek” dedi.

DJI_0573

AKM MEYDANINDA ve 9 BÜYÜK MAHALLEDE İFTAR

Hazırlanan plana göre; Manavgat Belediyesi, Atatürk Kültür Merkezi Meydanı’nda Ramazan ayı boyunca her gün, 28 Mart’ta Sarılar Kapalı Pazar Yeri’nde, 30 Mart’ta Taşağıl Kapalı Pazar Yeri’nde, 31 Mart’ta Çolaklı Kapalı Pazar Yeri’nde, 3 Nisan’da Gündoğdu Duriye Duran İlkokulu Bahçesi’nde, 5 Nisan’da Evrenseki Kapalı Pazar Yeri’nde, 7 Nisan’da Ilıca Kapalı Pazar Yeri’nde, 10 Nisan’da Side Kapalı Salı Pazar Yeri’nde, 12 Nisan’da Sarılar Ece Düğün Salonu önünde, 14 Nisan’da Kızılot Kapalı Pazar Yeri’nde, 17 Nisan’da ise Oymapınar Eski Pazar Yeri’nde iftarlar verecek.

DJI_0579

SÖZEN, TÜM HALKI İFTARLARA DAVET ETTİ

Bir mübarek Ramazan ayına daha Manavgat halkıyla birlikte ulaşıyor olmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu belirten Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen “Ramazan Ayı, toplumsal yaşamımızda birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine büyük katkı sağladığımız bir aydır. Deprem felaketi sonrasında her zamankinden çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Bu mübarek ayın tüm halkımızın esenlik, birlik, beraberlik ve kaynaşma duygularını geliştireceğine inanıyoruz. Manavgat halkımızı iftar çadırlarımıza davet ediyoruz” dedi. Sözen, Ramazan ayını vatandaşların daha huzurlu ve güven içinde geçirmesi amacıyla belediye olarak seferber olacaklarını da vurguladı. Sözen, “Halkımızın Ramazan ayını daha rahat, huzurlu geçirmesi ve hizmetlere daha kolay ulaşabilmesi için belediyemizin tüm birimlerini seferber ettik. Manavgat Belediyemiz, halkımıza her zaman bir telefon kadar yakın olacaktır. Yine bu zorlu süreçte, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ay boyunca süreklilik arz eden bir hizmetle ulaşılacaktır. Zabıta Hizmetlerimiz ise ihtiyacımız olan huzur ve güveni halkımız için temin edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle çok büyük anlam ifade eden on bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayının Manavgat halkımız, ülkemiz, bütün İslam alemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyor, vatandaşlarımızın sevdikleriyle Ramazan Bayramı'na erişmelerini diliyorum” dedi.

DSC_0099

DSC_0112

DSC_0188

DSC_0199

DSC_0202

DSC_1215

DSC_1226

DSC_1371

DSC_1390

DSC_1582

DSC_8968

DSC_8998

DSC_9007

DSC_9050

DSC_9127