BAŞKAN KARA’DAN ŞEHİT EVİNE PEHLİVANLARLA ZİYARET

BAŞKAN KARA’DAN ŞEHİT EVİNE PEHLİVANLARLA ZİYARET

Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara, Ali Gürbüz ile imzalanan sözleşme sonrasında, Manavgat Belediyesi Güreş Kulübü adına yarışan pehlivanlarla birlikte geçtiğimiz gün şehit olan Jandarma Astsubay Çavuş Mustafa Şen’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

DSC_6835

Başkan Nefi Kara’nın taziye ziyaretinde pehlivanlarla birlikte belediye başkan yardımcıları ile meclis üyeleri de hazır bulundu. Başkan Kara, Şehit Jandarma Astsubay Çavuş Mustafa Şen’in Manavgat’ın Çakış mahallesinde bulunan taziye evinde, şehidin Babası İsmail Şen ile sohbet ederek acısını paylaştı. Taziye ziyareti, okunan Kur’an-ı Kerim ve yapılan duaların ardından son buldu.

DSC_6794

Şehit ailesinin acılarını paylaşarak, şehit yakınlarıyla sohbet eden Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara, acı haber karşısında kahrolduklarını belirterek şehide Allah’tan rahmet dilediğini söyledi. Başkan Niyazi Nefi Kara, “Manavgat Belediyesi olarak milletimizin kutsal emaneti olan aziz şehidimiz Mustafa Şen kardeşimizin ailesinin her daim yanındayız. Bu vatan topraklarında canlarını ve kanlarını vererek huzur içerisinde yaşamımızı sağlayan tüm şehit ve gazilerimiz bizim için kutsaldır. Mustafa kardeşimiz, inşallah Peygamber Efendimize komşu olacaktır.” dedi.

DSC_6808

DSC_6793

DSC_6797

DSC_6849

DSC_6854