Başkan Sözen`den İşyerlerinde Bayramlaşma

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, tüm belediye çalışanlarının bayramını, işyerlerinde tek tek ziyaret ederek kutladı.

Önce Belediye Sarayı`ndaki çalışanlarını odalarında ziyaret eden Başkan Sözen, çikolata ikram etmeyi de ihmal etmedi. Ardından sırasıyla Pazartesi Pazarı Zabıta Karakolu, Fen İşleri Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Asfalt Şantiyesi`ni ziyaret eden Başkan Sözen, burada bütün çalışanlarına baklava ve çikolata ikramında bulundu. Bütün işyerlerinde çalışanlarının tek tek ellerini sıkıp bayramlarını kutlayan Başkan Sözen, Ramazan ayını bitirip bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğu içinde olduğunu dile getirdi.

Başkan Sözen, halkın daha iyi bir Ramazan ayı geçirmesi için seferber olup gece gündüz demeden hizmet vermeye çalışan personeline teşekkür etti.Başkan Sözen gün içinde Toptancı Hali`ndeki belediye çalışanları ile Hal`deki işyerlerini de tek tek ziyaret ederek bayram kutlamasında bulundu. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, bir çamaşır fabrikası çalışanlarını da ziyaret etti. Fabrika işçileri ile tek tek sohbet edip bayramlarını tebrik eden Başkan Sözen, akşam saatlerinde de iftar çadırındaki son iftar yemeğini vatandaşlarla birlikte yedi. Başkan Sözen iftar sırasında vatandaşlara hitaben duygusal bir konuşma yaptı.

Sözen, "Ramazan ayı boyunca 30 gün burada sizlerle beraber olduk. Biz belediye olarak sizin olanı sizlere geri verdik. Sosyal paylaşımın en güzel örneği bu iftar çadırında gerçekleşti. Burada bir ve beraber olduk. Lokmamızı paylaştık. Ben de bu paylaşım duygusunu sizlerle yaşamaktan son derece memnun oldum. Bu gün sofralarımızda beraber oluşumuzun son günü. Bütün Manavgat halkımın mutlu bir bayama kavuşmasını diliyorum" dedi.