HALUK LEVENT ve RUS KIZILORDU KORUSUNDAN MUHTEŞEM KONSER

HALUK LEVENT ve RUS KIZILORDU KORUSUNDAN MUHTEŞEM KONSER

HALUK LEVENT ve RUS KIZILORDU KORUSUNDAN MUHTEŞEM KONSER

Ünlü Sanatçı Haluk Levent, Manavgat orman yangınlarında zarar gören vatandaşlara destek vermek amacıyla Rus Kızılordu Korosu ile birlikte muhteşem bir konser gerçekleştirdi. Manavgat Belediyesi işbirliği ile gerçekleşen konserde, binlerce vatandaş Manavgat halkına destek olmak amacıyla bilet alarak destek sağladı.

3

Atatürk Stadyumu’nda gerçekleşen konserde, Haluk Levent, Rus Kızılordu Korusu ile birlikte Cumhuriyet Marşları’nı seslendirdi. Ayrıca konserde Rus Marşları’na da yer verildi. Yoğun katılımla geçen konser, sanatseverler ve Manavgat halkı tarafından büyük ilgi gördü.

MANAVGAT’IN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Konser sonrası düşüncelerini aktaran Haluk Levent, Manavgat’ta olmaktan ve Rus Kızılordu Korosu ile konser vermekten dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, “Manavgat 2 ay önce cehennemde kavuruluyordu. Büyük bir yangın afeti yaşandı. O zaman ağlıyorduk. Şuanda Manavgat’ın yaralarını sarmak için geldik ve şarkılar söyledik. Manavgat halkıda bizi bugün yalnız bırakmadı. Bugün çok ayrı bir gece. Yangın süresince de Manavgat halkının yanında olmaya çalıştık. Manavgat Belediye Başkanımız Şükrü Sözen dostumla birlikte halkımız için neler yapabiliriz diye oturup çalışmalar yaptık. Ahbap Derneği olarak elimizden gelen her şeyi yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Yaptığımız çalışmaları da sosyal medya hesaplarından ilettik. Kimin yangın için gönderdiği parlar varsa, hepsini Manavgat’taki afet bölgelerine dağıttık. Daha da çalışmışlarımız sürecek. Ahbaplar sahada. Bundan sonrada burada olmaya devam edeceğiz.” dedi.

4

SÖZEN; BİR NEBZE DE OLSA YÜZÜMÜZ GÜLDÜ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat halkının oldukça zor bir süreçten geçtiğini belirterek insanların moralini bir nebze düzeltebilmek amacıyla konser organizasyonunu müşterek bir şekilde düzenlediklerini belirtti. Başkan Şükrü Sözen, “Manavgat yangınının yaralarının sarılması için Türkiye’nin her yerinden vakıf, dernek ve gönüllü müteşebbisler adeta seferber oldu. Topluma son derece duyarlı olmasıyla bilinen sanatçı dostumuz Haluk Levent’te bu zor süreçte halkımızı ve bizleri yalnız bırakmayarak her an yanımızda oldu. Gerek Ahbap Derneği öncülüğünde yapılan çalışmalar gerekse bugün ki verilen muhteşem konser, bizlere kendimizi güçlü hissetme olanağı sağladı. Bu muhteşem konserin geliriyle yangından etkilenen vatandaşlarımızın yaraları sarılacak. Haluk Levent ve Rus Kızılordu Korusuna konser ve katkılarından dolayı Manavgat halkı adına yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

5

2

7K4A5469

7K4A5479

7K4A5493

DSC_0442

DSC_0455

DSC_0486

DSC_0513

DSC_0525

DSC_0559

DSC_0603

DSC_0592

DSC_0618

DSC_0640

DSC_0635