DOĞAYI KORUMA PROJESİNİ MANAVGAT BELEDİYESİ’NE TESLİM ET

doğa

DOĞAYI KORUMA PROJESİNİ MANAVGAT BELEDİYESİ’NE TESLİM ETTİ

Manavgat Ali İhsan Barut İlköğretim Okulu 3’ncü sınıf öğrencisi Mustafa Muhammed Gayretli, “Doğayı Koruma Planım” adlı projesini teslim etmek amacıyla Manavgat Belediyesi’ni ziyaret etti. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e hitaben yazdığı mektupta projesini anlatan Muhammed Gayretli ve babası Mehmet Gayretli’yi belediye başkan yardımcıları Mustafa Ceylan ve İsmail Hakkı Ödevoğlu ağırladı.

Küçük Mustafa, projesini uzun uzun başkan yardımcılarına anlattıktan sonra teslim etti. Kafasında kurguladığı geri dönüşüm planının resmini de çizen küçük öğrenci, bu yolla doğayı korumak istediğini vurguladı. Gayretli, doğaya sahip çıkma bilinciyle çalışmalar yapmaya devam edeceğini de söyledi.

DSC_0455

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i temsilen projeyi teslim alan belediye başkan yardımcıları ise, Muhammed’in projesini oldukça anlamlı bulduklarını söyledi. Projeyi Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e hemen ileteceklerini dile getiren başkan yardımcıları, “ Çevre değerlerine her zaman önem ve bu konuda projeler de üretmeye çalışan bir belediyeyiz. Projeyi başkanımıza ileteceğiz. Öğrencimize duyarlılığından dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

WhatsApp Image 2021-01-27 at 15.12.13 (4)

WhatsApp Image 2021-01-27 at 15.12.13 (2)

WhatsApp Image 2021-01-27 at 15.12.13 (3)