Motosiklet Şovmeni Troger Mokus Ayakta Alkışlandı

7Motosiklet şovmeni Troger Mokus,3. Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali`nde yaptığı gösteri ile izleyenler tarafından ayakta alkışlandı.

17. Manavgat Barış Suyu Kültür, Sanat, Turizm ve Gençlik Festivali kapsamında düzenlenen 3. Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali`nde dünyaca ünlü motosiklet şovmeni Troger Mokus sahne aldı. Manavgat Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali`nin üçüncüsünde Titreyen Göl-Boğaz Otel Mevkii`nde gerçekleşiyor.Her yıl büyük sabırsızlıkla beklenen Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali?nde Türkiye?nin dört bir yanından gelen ve yaklaşık 2 bin motosiklet tutkunun bir araya geldiği festivalde dünyaca ünlü motosiklet şovmeni Troger Mokus sahne aldı.
Otel önüne kurulan alana gelen Mokus, gerçekleştirdiği etkileyici ve heyecan dolu gösterisiyle motor tutkunlarının olduğu kadar Manavgat halkının da sevgisini kazandı. Mokus, 3. Yıla özel gerçekleştireceği şovlarla yine festivale damgasını vurdu. Gösteride en fazla alkışı ise Mokus, motosiklete ters binerek aldı.
Yaklaşık 30 dakikalık gösteri sonrası izleyenler motosikletle unutulmayacak anlara şahit oldu.