Manavgat Belediyesi`nden 23 Nisan`da Çocuk Şenliği

1Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen,her yıl olduğu gibi bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı`nda küçükleri unutmadı.

Manavgat Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü, çocukların neşeli bir bayram geçirmesi için çeşitli etkinlikler düzenledi.Bu yıl Manavgatlı çocuklar,23 Nisan Çarşamba günü Saat: 11.00?den itibaren Cumhuriyet Meydanı`nda düzenlenecek olan etkinliklerle unutamayacakları bir gün yaşayacaklar. 23 Nisan Geleneksel Çocuk Şenliği adı altında düzenlenecek etkinlikler kapsamında çocuklar, şişme oyun parkları, animasyonlar ve yarışmalarla eğlenecek, 3 boyutlu gözlüklerle izlenen 10 D Sineması ile farklı bir dünyaya yolculuk yapabilecek. 23 Nisan Çocuk Şenliği`ne Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen de katılarak çocuklarla birlikte zaman geçirecek. Manavgatlı çocuklar 23 Nisan`ı şimdiden iple çekmeye başladı.Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen,Geleneksel 23 Nisan Çocuk Şenliği`nin bu yıl da eğlenceli ve coşku içinde geçmesi için tüm hazırlıkların tamamlanmak üzere olduğunu söyledi.

Sözen,``Manavgat Belediyemizin yaptığı tüm hizmetler geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımız içindir.9 beldemiz,19 mahallemiz ve 78 köyümüzde yaşayan tüm çocuklarımız ayrımsız olarak bizim evlatlarımız,ailemizin birer ferdidir. Onların daha iyi bir kentte yaşayabilmeleri ve çocukluklarını en güzel şekliyle geçirebilmeleri için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz.Bu vesileyle tüm Büyük Manavgat ailemizin küçük fertlerini ve ailelerini 23 Nisan Geleneksel Çocuk Şenliği`ne davet ediyorum.Gelin hep birlikte bu mutlu bayramı kutlayalım`` dedi.