MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN GENÇLERE KEYİFLİ YAZ KAMPI

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN GENÇLERE KEYİFLİ YAZ KAMPI

HAYDİ GENÇLER KAMPA”

Manavgat Belediyesi’nce düzenlenen “Haydi Gençler Kampa” projesine katılan 45 genç, uzman eğitmen kadrosu eşliğinde düzenledikleri eğlenceli aktiviteler ve gezilerle yaz tatilini verimli bir şekilde geçirmeye devam ediyor

DSC_4752

HEM GEZDİLER HEM ÖĞRENDİLER

Manavgat Belediyesi tarafından düzenlenen “Haydi Gençler Kampa” projesi, gençler tarafından büyük ilgi görüyor. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından, gençlerin yaz dönemini eğlenceli ve verimli geçirmelerini sağlamak amacıyla hayata geçirilen kamp programı, yaz boyunca 4 etapta gerçekleşecek. Programın 2’nci etabına katılan 14-19 yaş aralığındaki 45 genç, 6 günlük kamplarını tamamladı.

DSC_5024

GEZİ VE ETKİNLİKLER

Manavgat Belediyesi’ne bağlı kız ve erkek misafirhanelerinde konaklayan gençler, ilk ziyaretlerini Manavgat Belediyesi Hizmet Binası’na gerçekleştirdi. Gençler daha sonra eşsiz güzellikteki Manavgat Şelalesi’ni ziyaret edip, Oymapınar’da tekne turu yaptı. Gençler, kamp programı kapsamında yüzme, akıl oyunları, at binme, sahilde gün batımında müzik, Antalya Akvaryum gezisi, Kaleiçi gezisi, Oyuncak Müzesi gezisi, kitap okuma etkinliği, paintball, harman dalı dans kursu, nostaljik açık hava sineması ve bisiklet turu etkinliklerini gerçekleştirdi.

DSC_5099

BAŞKAN SÖZEN DE EŞLİK ETTİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Haydi Gençler Kampa” projesinde tatillerini geçiren gençlerle bir araya gelerek renkli aktivitelerde yer aldı. Başkan Şükrü Sözen, Manavgat Belediyesi’ne ait Boğaz Otel’de düzenlenen piknik etkinliğinde gençlerle voleybol oynadı, onlarla sohbet ederek merak ettikleri tüm soruları büyük bir içtenlikle cevapladı. Başkan Sözen’in öğrencilerle eğlenceli aktivitelere katılması neşeli anlara sahne oldu. Gençler, kendilerine böylesine güzel bir proje sunmasından dolayı Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e ve ekibine teşekkür etti.

DSC_5202

SÖZEN; “MUTLU BİR GELECEK İNŞA EDİYORUZ”

Gençler için düzenledikleri “Haydi Gençler Kampa” projesinin ilgi görmesinden mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Sözen, “Yoğun geçen eğitim öğretim yılının ardından öğrencilerimiz için hem eğlenebilecekleri hem de kendilerini geliştirip özgüven kazanacakları bir kamp programı hazırladık. Çocuklarımızın geleceğini düşünmek ve onlara mutlu bir gelecek inşa etmek bizim temel görevimizdir. Onların mutluluğu bizim için güç ve gurur kaynağıdır. Projemizde emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum” dedi.

DSC_5273

DSC_4795

DSC_4899

1

DSC_5285

DSC_5286

DSC_5297

DSC_5310

DSC_5318

DSC_5380

DSC_5424