Güncel Haberler Sayfa 15
SÖZEN’DEN ÖRNEK ÇALIŞANA ÖDÜL
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, yol kenarında zarfın içinde bulduğu bin 500 lirayı sahibine teslim eden Manavgat Belediyesi çalışanı İsmail Çetin’i makamında ağırlayarak ödüllendirdi.
MANAVGAT’IN SULTANLARI EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR
Manavgat Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, Voleybol Kadınlar 2. Ligi’nde yoluna doludizgin devam ediyor. Manavgat’ın Sultanları, 6 maçtan 5’ini galibiyetle tamamladı.
MANAVGAT’A KADIN DOKUNUŞU
Manavgat Belediyesi’nin, iş hayatına kadını dahil etmek, toplumsal farkındalık oluşturmak, cinsiyet eşitliğine katkıda bulunmak ve kadınların aile ekonomisine katılmasını sağlamak maksadıyla göreve başlattığı kadın personeller, Manavgat Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde çalışmaya devam ediyor.
MANAVGAT’IN SULTANLARI DOLUDİZGİN
Manavgat Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, Voleybol Kadınlar 2. Ligi’nde yoluna doludizgin devam ediyor. Manavgat’ın Sultanları, 5 maçtan 4’ünü galibiyetle tamamladı.
MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN BEKİR ÇALIŞKAN ANISINA FUTBOL TURNUVASI
Efsane antrenör rahmetli Bekir Çalışkan, Manavgat Belediyesi’nin düzenlediği futbol turnuvasıyla anıldı.
MANAVGAT’TA MUHTEŞEM 100. YIL KUTLAMASI
Manavgat halkı Cumhuriyetin 100. Yılını Manavgat Belediyesi’nin düzenlediği muhteşem etkinliklerle kutladı. Fener Alayı için Cumhuriyet Meydanı’nda ellerinde meşale ve bayraklarla toplanan 10 binlerce Manavgatlı coşkulu bir şekilde yürüdü.
MANAVGAT’TA CUMHURİYET’İN 100. YILINDA HALK DANSLARI COŞKUSU
Manavgat Belediyesi’nin, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. Yılını coşkuyla kutlamak amacıyla hazırladığı programlarda, 12 ülkeden Manavgat’a gelen Uluslararası Halk Dansçıları da etkinliklerde yerini aldı.
TAŞ HEYKEL SEMPOZYUMU SONA ERDİ
Manavgat Belediyesi ve Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi işbirliğiyle düzenlenen “100. Yılda Cumhuriyet” temalı 4.Uluslarası Taş Heykel Sempozyumu, heykeltraşların eserlerini tamamlamasının ardından kapanış töreniyle sona erdi.