MANAVGAT BELEDİYESİ'NDEN TAPU VE KADASTRO BAHÇESİNE EK HİZM

DSC_9581

MANAVGAT BELEDİYESİ'NDEN TAPU VE KADASTRO BAHÇESİNE EK HİZMET BİRİMİ

Manavgat Belediyesi, vatandaşlara daha kolay ve ulaşılabilir hizmet verebilmek amacıyla Tapu ve Kadastro Müdürlüğü bahçesinde Manavgat Belediyesi Hizmet Birimi açtı.

Manavgat Belediyesi tarafından kısa sürede inşa edilen Manavgat Belediyesi Tapu Hizmet Birimi, vatandaşların beğenisini topladı. Manavgat Emlak İstimlak Müdürlüğü’nün ek binası olarak hizmet vermesi için açılan ofise uğrayan vatandaşlar işlerini daha hızlı ve kolay yapabildiklerini söyledi.

Tapu

HER TÜRLÜ VERGİ ÖDEMESİ YAPILABİLİYOR

Tapu Müdürlüğü bahçesindeki Manavgat Belediyesi Ek Hizmet Birimi’nde belediye ile Tapu Müdürlüğü arasında uzun zaman alan belge onaylama ve vergi tahsilatları gibi işlemler daha hızlı ve kolay bir şekilde yapılabiliyor. Ofiste emlak vergisi, çevre temizlik vergisi (ÇTV) ve ilan-reklam vergileri ilçe belediyesine gidilmeden ödenebilecek. Tapu Kadastro Müdürlüğü önünde hizmet veren ofiste bulunan bir vezne ve bir memur, vatandaşlara nazikçe hizmet veriyor.

IMG_0541

HALKIMIZ RAHAT EDECEK

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Manavgat’ta Tapu Kadastro Müdürlüğü bahçesinde bir ek hizmet binası açtık. Amacımız vatandaşlarımızın işlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmesini sağlamaktı. Bunu da gerçekleştirdik. Artık Manavgat halkı, tapu işlemleri sırasında belediye ve tapu müdürlüğü arasında mekik dokumak zorunda kalmayacak. Buradaki belediye veznemizde vatandaşlarımız belediyeye gelmeden işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilecek. Vatandaşlarımız tapu işlemleri dışındaki her türlü belediye ödemelerini de burada yapabilecek. Tüm halkımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

IMG_0552