MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN AÇIK OFİS UYGULAMASI

DSC_8186

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN AÇIK OFİS UYGULAMASI

Manavgat Belediyesi hizmet binasında yapılan düzenleme ile hizmet veren ve hizmet alan arasındaki duvarlar kaldırılarak “AÇIK OFİS” sistemine geçildi.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, belediye personelinin, Manavgat halkına daha iyi ve verimli hizmet verebilmesi amacıyla belediye başkanlık binasında köklü tadilat yaptırarak “AÇIK OFİS” sistemini başlattı. Manavgat Belediyesi’ndeki iş verimliliğini artırmaya yönelik çalışmalar çerçevesinde açık ofis sistemine geçilmesi hem çalışanları hem de vatandaşları memnun etti. Belediye hizmet binasındaki düzenleme ile hizmet veren ve hizmet alan arasındaki duvarlar kaldırıldı. Belediye binasında yapılan düzenlemede duvarlar yıkılmak suretiyle hemen hemen bütün servisler açık ve modern ofisler haline getirildi. Belediye binası koridorlarındaki camlı sistem aralarına yerleştirilen Atatürk portreleri ise oldukça beğeni topladı.

DSC_8176

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Manavgat halkına en iyi ve kaliteli belediyecilik hizmetini verebilmek amacıyla belediye binamızda köklü bir değişim yaparak açık ofis sistemine geçtik. Bu sistem sayesinde belediye personelimiz çalışmalarını daha modern ve rahat bir ortamda hızlı bir şekilde yürütmeye başladı. Eskiden kapalı kapılar ardında, dar odalarda vatandaşa hizmet sunduğumuz belediyemizin çehresi birden değişti. Artık her şey şeffaf. Vatandaşımız yapılan işlemleri gördüğü için gönül rahatlığıyla işlerini takip ediyor. Personelimiz de vatandaşlarımız ile bire bir iletişim kurarak daha nezih ve sağlıklı ortamda çalışıyor” dedi. Şeffaf belediyecilik anlayışı ile yola çıkılarak hayata geçirilen açık ofis düzenlemesi, vatandaşlar tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı.

DSC_8181