GÜNDOĞDU'YA JET HIZINDA PARK

DNZ_4570

GÜNDOĞDU'YA JET HIZINDA PARK

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Gündoğdu’da düzenlediği iftar yemeğinde çocuklardan gelen park isteğini jet hızında yerine getirdi. Başkandan istedikleri parkın hemen yapıldığını gören çocuklar Başkan Amcalarına teşekkür etti

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Ramazan ayı münasebeti ile büyük mahallelerde kurulan iftar çadırlarında bölge sakinleriyle bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Sözen 10 Haziran’da Gündoğdu da verilen iftar yemeğinde halkla bir araya gelerek sorunları ve istekleri dinledi. Kendisinden park isteyen çocuklara 10 gün içinde yapılacağı sözünü veren Başkan Sözen, çocukların isteklerini jet hızında yerine getirdi. Park projesi kapsamında Gündoğdu Düriye Duran İlköğretim Okulu'nun bahçesine iki salıncaklı üç kaydıraklı oyun gurubu, belediye ekiplerince anında yerleştirildi.

DSC_8375

KAPALI ALAN DA YAPILACAK

Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerinin yapacağı çalışma sonrasında bölge halkının kullanımı için okul bahçesine kapalı alanın da yapılacağı belirten Başkan Sözen '' Mahallelerimizde olan eksiklerin giderilmesi için tüm ekibimizle birlikte çalışmalarımız devam ediyor. Bu kapsamda iftar yemeklerimizde de vatandaşlarımızdan istek ve şikayetleri dinliyoruz. Çocuklarımızın istekleri ise bizim için her zaman önceliklidir. Biz de onların bu isteğini anında yerine getirerek onların yüzlerinin gülmesini sağladık'' dedi.

DSC_8403

DNZ_4566