BELEDİYE NİKAH SALONU 10 AĞUSTOS’TA AÇILIYOR

DSC_3538

BELEDİYE NİKAH SALONU 10 AĞUSTOS’TA AÇILIYOR

Manavgat Belediyesi’nin yaptırdığı Nikah Salonu, 10 Ağustos’ta hizmete açılacak.Manavgat Belediyesi, yeni evlenecek çiftlere daha iyi hizmet verebilmek amacı ile başlattığı nikah salonu projesinde sona yaklaşıldı.

DSC_3534

Belediye binası altında Yukarı Pazarcı Irmak kıyısına denk gelen yerde bulunan nikah salonu, 10 Ağustos Çarşamba günü Saat 19.30’da nikah kıyılarak yapılacak törenle hizmete açılacak. Nikah salonu açıldığında çiftler nikah işlemlerini tek noktadan ve rahat bir şekilde yürütebilecek. Ardından da güzel, geniş ve nezih bir ortamda aile ve dostlarıyla mutluklarını paylaşabilecek. Belediye ekiplerince hızla tamamlanmaya çalışılan nikah salonunda, gelin odası, memur odası ve WC’ler de yer alıyor.

DSC_3525

YEŞİLLE MAVİNİN BİRLEŞTİĞİ NOKTA

Yeşille mavinin birleştiği noktada yer alan nikah salonunun çevre düzenleme içerisinde fotoğraf alanları da oluşturulacak. Evlenecek çiftler, bu mutlu günlerini ölümsüzleştirmek için fotoğraf çekimlerini de eğlenceli bir şekilde burada yapabilecek. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, uzun süredir kentte eksikliği hissedilen nikah salonunun yapımının hızlı bir şekilde tamamlandığını söyledi. Sözen, “Manavgat ırmağının eşsiz manzarası eşliğinde, son derece kullanışlı, şık ve nezih bir nikah salonunu 10 Ağustos Çarşamba günü saat 19.30'da vatandaşlarımızın katılacağı bir törenle hizmete açacağız. Önemli bir ihtiyacı karşılayacak olan nikah salonumuzun açılış törenine tüm Manavgat halkını davet ediyorum'' dedi.

DSC_3543