ŞAMPİYON SPORCUDAN BAŞKAN SÖZEN’E ZİYARET

ŞAMPİYON SPORCUDAN BAŞKAN SÖZEN’E ZİYARET

Bu yıl İstanbul’da yapılan Kick Boks Dünya Kupası’nda Dünya şampiyonu ve ardından da Türkiye şampiyonu olan 17 yaşındaki Manavgatlı sporcu Neşe Özcan, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i makamında ziyaret etti.

Hedefspor Klübü sporcusu olan Neşe Özcan’a, ailesi ve antrenörü Muhsin Türk de eşlik etti. Başkan Şükrü Sözen, dünya şampiyonu sporcuyu büyük bir nezaketle kapıda karşıladı. 28 Eylül- 8 Ekim tarihleri arasında İtalya’da yapılacak olan ve 165 ülkeden 3 bin sporcunun katılacağı Kick Boks Dünya Şampiyonası’nda mücadele edecek olan Neşe Özcan, müsabakalara sıkı bir şekilde hazırlandığını belirtti.

7K4A8261

7K4A8257

Genç şampiyonla uzun uzun sohbet eden Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgatlı Neşe Özcan’ın almış olduğu başarılardan dolayı gurur duyduklarını belirtti. Başkan Şükrü Sözen, “Manavgat’ımızın evladı Neşe Özcan kızımız, göstermiş olduğu büyük başarıyla hem ailesinin hem de bizlerin göğsünü kabarttı. Bizler de Manavgat Belediyesi olarak her zaman spora ve sporcuya destek olmaya özen gösterdik. Bu kentin evlatları her şeyin en iyisini hak ediyor. Genç sporcumuz Neşe’ye ve tüm sporcularımıza başarılar diliyorum. Manavgat’ı en iyi şekilde temsil edeceğine yürekten inanıyorum. Değerli ziyareti için de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

7K4A8265

7K4A8272

7K4A8268