ŞAMPİYON FUTBOLCULAR MANAVGAT’A DÖNDÜ

ŞAMPİYON FUTBOLCULAR MANAVGAT’A DÖNDÜ

Manavgat Belediyespor’un U14 futbol takımı, İzmir- Kuşadası’nda düzenlenen, TFF Süper Lig ve PTT 1.Lig takımlarının yer aldığı 10 Numara Sportif Futbol Turvunası’nda Denizlispor’u yenerek 3’ncü oldu.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen turnuvada, Manavgat Belediyespor, birçok süper lig ve PTT 1’nci lig takımının yer aldığı grupta olağanüstü performans sergiledi. Kupalarıyla birlikte Manavgat Belediyesi’ni ziyarete gelen genç yıldızları, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i temsilen başkan yardımcısı Halis Akkaya ve Özel Kalem Müdürü Hatice Sözen karşıladı.

DSC_0422 Genç sporcular, kupalarını, müsabakalardan önce kendilerine destek veren Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen adına aldıklarını belirterek daha büyük başarılara imza atacaklarını söyledi. Başkan yardımcısı Halis Akkaya, spora ve sporcuya destek ile başarı yakaladıklarını söyledi. Akkaya, “ Manavgat Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Sözen’in her zaman genç sporculara destek olması, Manavgat’ımıza başarılar ve kupaları getiriyor. Ziyaretlerinden ve başarılarından dolayı çocuklarımızı tebrik ediyor, spor hayatlarında nice başarılar diliyorum” dedi.

DSC_0415

DSC_0419DSC_0427DSC_0429