MANAVGAT’TA BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAKAMINA DEFNE BOZKURT OTURDU

MANAVGAT’TA BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAKAMINA DEFNE BOZKURT OTURDU

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda makamını Özel Antalya Koleji 4. Sınıf öğrencisi Defne Bozkurt’a bıraktı. Sabah saatlerinde belediyeye makam arabası ile gelen Küçük Defne göreve oturduğunda da belediye başkan yardımcıları ve birim müdürlerine çeşitli talimatlar vererek belediyeyi yönetti

3

k (1)

k (25)

MAKAM ARABASIYLA GETİRİLDİLER

Bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Özel Antalya Koleji’nden Defne Bozkurt, Esat Efe Yalçın ve Tuana Köse adlı 4. Sınıf öğrencileri Manavgat Belediyesi’ni yönetti. Sabah saatlerinde Manavgat Belediye Başkanlığı makam arabası ile alınan öğrenciler, bir süre şehir turu yaptıktan sonra İlkokul Müdürü Raziye Ergin ve öğretmenleri Alime Cengiz ile birlikte belediyeye getirildi. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, öğrencileri büyük bir sevinç ve nezaketle kapıda karşıladı. Öğrenciler Başkan Sözen’e çiçek buketi hediye etti. Manavgat Belediye Başkanlığı makam koltuğuna Defne Bozkurt adlı öğrenci otururken Esat Efe Yalçın ve Tuana Köse ise belediye başkan yardımcılıkları görevini üstlendi.

k (7)5

4

BAŞKAN YARDIMCILARINI ÇAĞIRDI

Makama oturan küçük belediye başkanın talimatlarını yerine getirmek amacıyla Özel Kalem Müdürü Hatice Sözen ve Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Ceylan hazır bulundu. Manavgat Belediye Başkanlığı makamına oturan Defne Bozkurt, Manavgat’ta park sayısının artırılması konusunda talimat verdi. Özel Kalem Müdürü Hatice Sözen de küçük başkanın isteklerini yerine getirerek, telefonların bağlanmasında yardımcı oldu. Küçük başkan, Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Hakkı Ödevoğlu ve Levent Ardıç’ı telefonla arayarak makama çağırdı. Ödevoğlu ve Ardıç, Belediye hizmetleriyle ilgili bilgileri küçük başkana aktardı.

k (11)

k (16)

k (20)

6

SÖZEN; “ÇOK ÇALIŞIN”

Başkan Şükrü Sözen’in küçük Başkana gösterdiği ilgi ve duyarlılık ise herkesin yüzünü güldürdü. Başkan Sözen öğrencilere Cumhuriyet ve Atatürk değerlerinden vazgeçmeden hayatları boyunca çok çalışmaları gerektiği öğüdünü verdi. Belediye Başkanı Şükrü Sözen daha sonra küçük başkanla birlikte belediyenin Halk Masası birimini ziyaret etti. Belediye çalışanları küçük başkan Defne Bozkurt’a büyük bir saygı ve nezaketle ağırladı. Küçük başkan Bozkurt, böylesine önemli bir günde, makama oturmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getirdi. Daha sonra öğrenciler, yine makam arabasıyla belediyeden ayrıldı.

9k (4)