MANAVGAT BELEDİYESİ YKS ÖNCESİ OKULLARI DEZENFEKTE ETTİ

MANAVGAT BELEDİYESİ
YKS ÖNCESİ OKULLARI DEZENFEKTE ETTİ

Manavgat Belediyesi 26-27 Haziran tarihlerinde yapılacak olan YKS sınavına adayların gönül rahatlığı ve hijyenik ortamlarda girebilmesi amacıyla okullarda başlattığı dezenfekte işlemlerini tamamladı

Manavgat Belediyesi, 26-27 Haziran tarihlerinde yapılacak olan Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde, okullarda dezenfekte çalışması gerçekleştirdi.

DSC_0011

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından çalışmalarda, Şule- Muzaffer Büyük Anadolu Lisesi, Rukiye-;Raşit Meşhur Sağlık Lisesi, Manavgat Anadolu Lisesi, Namık Karamancı Fen Lisesi, Iraz Düriye Duran Lisesi, Toros Ortaokulu, Endüstri Meslek Lisesi, İmam Hatip Kız ve Erkek Lisesi, Çağlayan Ortaokulu, Atatürk Ortaokulu ve Akdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksek Okulu adaylar için sınav öncesinde dezenfekte edildi.

DSC_0216

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, üniversite adaylarının güvenli ve sağlıklı koşullarda sınava girebilmesi için dezenfekte işlemlerini tamamladıklarını söyledi. Başkan Şükrü Sözen, “ YKS sınavı öncesinde okullarda dezenfekte çalışması gerçekleştirerek adayların gönül rahatlığı içerisinde sınava girmesini sağlayacağız. Geleceğimiz olan tüm gençlerimize sınavlarında başarılar diliyorum. Halkımızın sağlığı ve güvenli bir ortamlarda bulunabilmesi için zaman mefhumu gözetmeden çalışmalar yapmaya devam edeceğiz” dedi.

DSC_0235-001