MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN EMEK MAHALLESİ’NE KALDIRIM

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN EMEK MAHALLESİ’NE KALDIRIM

Manavgat Belediyesi, Cumhuriyet Polis Karakolu, Akdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksek Okulu, Aile Sağlık Merkezi gibi kurumların yanısıra sürücü kurslarının yoğun olarak kullandığı Emek Mahallesi 3044 Sokakta kaldırım çalışması başlattı.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kaldırım çalışması kapsamında toplam bin 200 m2’lik alan kaplanarak vatandaşların kullanımına hazır hale getirilecek.

DSC_0103

Çalışmanın tamamlanmasıyla birlikte rahat ve güvenli ulaşıma kavuşacak olan bölge halkı, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e ve ekibine teşekkür etti. Başkan Şükrü Sözen, kentin dört bir yanında vatandaşların taleplerine hızla çözüm ürettiklerini belirtti. Başkan Sözen, “ Emek Mahallesi’nde yürüttüğümüz kaldırım çalışmamızın tamamlanmasıyla birlikte vatandaşlarımız güvenli ulaşıma kavuşmuş olacak. Halkımıza yer ve zaman mefhumu gözetmeden çözüm odaklı hizmet götürmeye gayret ediyoruz. Manavgat Belediyesi, her geçen gün büyüyen Manavgat’ın ihtiyaçlarına ayrımsız ve ayrıcalıksız bir şekilde hizmet vermeye devam edecektir” dedi.

DSC_0106

DSC_0108

DSC_0111

DSC_0112

DSC_0114