MANAVGAT BELEDİYESİ NAR BEACH PLAJLARINI HİZMETE AÇTI

MANAVGAT BELEDİYESİ
NAR BEACH PLAJLARINI HİZMETE AÇTI

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Antik Side’de 2 adet “Nar Beach” plajını hayata geçirdi. 3. Nar Beach plajının yapımı ise devam ediyor.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Side Antik Kenti’ne modern, hijyenik, ekonomik ve kullanışlı yepyeni halk plajları kazandırdı. Side’nin tarihteki adı olan “NAR” ismi verilen sahiller, ilk günden itibaren yerli ve yabancı ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü. Faaliyete geçen Nar Beach 1 ve Nar Beach 2 halk plajlarında bay ve bayan wc’ler, soyunma kabinleri, duşlar, kafeterya, ve 150 adet şezlong yer alıyor.

NAR BEACH 1 (4) Plajlarda halkın ucuz bir şekilde yararlanacağı bir de kafeterya bulunuyor. Nar Beach 1 ve Nar Beach 2 plajlarını ziyaret eden Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, halk plajlarının sayılarını arttırdıklarını belirterek Side’nin eşsiz güzelliklerini turizmle ve kent halkıyla paylaştıklarını belirtti. Sözen, Antik Side’ye yeri daha önceden belirlenen 3’ncü bir halk plajının daha yapılması konusunda da Etüt Proje Müdürlüğü’ne proje talimatı verdi.

NAR BEACH 1 (4)Başkan Şükrü Sözen, “ Manavgat’ımızdaki halk plajlarımızın sayısını arttırarak yerli ve yabancı misafirlerimizle eşsiz güzellikteki sahillerimizde keyifli anlar yaşamasını arzuluyoruz. Antik Side içerisinde 3’ncü bir halk plajını da en kısa sürede tamamlayarak halkımızın kullanımına sunacağız. Tüm vatandaşlarımızın ve ziyaretçilerimizin, sahillerimizin eşsiz güzelliğinde keyifli vakitler geçirmesini temenni ediyorum. Sahillerimiz tüm halkımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

DJI_0467