MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI SN. ŞÜKRÜ SÖZEN'İN YOL AÇMA ÇALIŞMALARIYLA İLGİLİ KAMUOYU AÇIKLAMASI

MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI SN. ŞÜKRÜ SÖZEN'İN YOL AÇMA ÇALIŞMALARIYLA İLGİLİ KAMUOYU AÇIKLAMASI

Kepez Belediye Başkanı Sn. Hakan Tütüncü’nün Sevinç Mahallemizde kar sebebiyle kapanan yolları açtıklarını belirten sosyal medya paylaşımı, gerçekleri yansıtmamakla birlikte talihsiz bir açıklamadır.

1

Manavgat Belediyemizin Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 3 gündür Sevinç Mahallemizin bütün mevkilerinde gece ve gündüz olmak suretiyle çalışarak YOL AÇMA VE TUZLAMA işlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmiştir. Sn. Tütüncü’nün bu paylaşımıyla, Manavgat Belediyemizin çalışmalarını yok sayması, üzüntü vericidir. Yapmadığı bir işi yapmış gibi göstermek emeğe nezaketsizliktir.

2

Tütüncü’nün kurumlar arası iletişim kurallarını da hiçe sayarak, bizi aramadan, gerçek ihtiyaçları bilmeden, sorgusuz sualsizce bölgemizde çalışma gerçekleştiriyor gibi yapması Manavgat Belediyemizin emeğine yapılmış bir haksızlıktır.Kurumların çalışmalarını gerçekleştirirken birbirlerini yok saymaları kabul edilemez. Sn. Tütüncü’nün yapmaya çalıştığı hizmetlerini, bürokratik kurallar çerçevesinde gerçekleştirmesi doğru olandır.

Kamuoyuna Saygılarımla.

Şükrü SÖZEN

Manavgat Belediye Başkanı

3

5

6

7

8

MAHALLE MUHTARININ YORUMU

başkan 2