KÜÇÜK ELLER KEDİ EVLERİNİ BOYADI

KÜÇÜK ELLER KEDİ EVLERİNİ BOYADI

Manavgat Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Barındırma ve Bakım Merkezi’nce yaptırılan kedi evleri, Bahçeşehir Koleji 3. Sınıf öğrencileri tarafından rengarenk boyanarak kentin muhtelif yerlerine yerleştirildi

BAŞKAN SÖZEN DE KATILDI

Manavgat Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Barındırma ve Bakım Merkezi, kentin muhtelif yerlerine yerleştirilmesi amacıyla kedi evleri yaptırdı. Manavgat’ta faaliyet gösteren Özel Bahçeşehir Koleji 3. Sınıf öğrencileri, kedi evlerini gönüllü olarak boyamak istedi. Çocukların bu isteğini kırmayan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, öğrenciler için kedi boyama etkinliği düzenledi. Sokak Hayvanları Geçici Barındırma ve Bakım Merkezi’ne gelen öğrenciler, kedi evlerini rengarenk boyadı.

DSC_0865

DSC_0872

DSC_0876

DSC_0878

RENGARENK KEDİ EVLERİ

Başkan Şükrü Sözen’in de katıldığı etkinlikte eğlenceli ve renkli görüntüler oluştu. Manavgat Belediyesi hayvan barınağına gelen minikler, önce kedi ve köpekleri sevip onlarla doyasıya oyun oynadılar. Başkan Şükrü Sözen’le birlikte kedi evlerini boyamanın heyecanını yaşayan minikler, evlerin üzerine kedi, köpek, balon çiçek gibi resimler çizdi. Daha sonra küçükler palyaço ile dans etti. Boyanan kedi evlerinin kentte ihtiyaç duyulan park ve bahçelere yerleştirileceği belirtildi.

DSC_0884

DSC_0885

DSC_0887

DSC_0891

YANGIN SÜRECİNDE BARINAK

Başkan Şükrü Sözen, “Sokak Hayvanları Geçici Barındırma ve Bakım Merkezi’miz yangın sürecinde de gece gündüz çalışarak can dostlarımızın hayatta kalmasını sağladı. Tüm çalışanlarımıza öncelikle teşekkür ediyorum. Barınağımızda öğrencilerimiz için sık sık etkinlikler düzenliyoruz. Çocuklarımızın doğa ve hayvan sevgisi konusunda farkındalıklı bireyler olarak yetişmesine katkı sağlamak, görevimiz. Can dostlarımızın yaşama haklarına sahip çıkıyoruz. Hayvanlarımızın kendilerini koruyabilmeleri adına ve daha rahat bir alanda yaşamaları için kedi evlerinin sayısını artırmaya devam edeceğiz. Bugün bu etkinliğe katılan öğrencilerimize de teşekkür ediyorum” dedi.

DSC_0900

DSC_0891