IRMAK KENARLARINA KORKULUKLU ÖNLEM

IRMAK KENARLARINA KORKULUKLU ÖNLEM

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, vatandaşların yoğun olarak kullandığı Manavgat Irmağı kıyılarını daha güvenli hale getirmek amacıyla ahşap korkuluk çalışması başlattı.

DSC_1248

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat Irmağı kıyılarını daha güvenli hale getirmek amacıyla belediye ekiplerini harekete geçirdi. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Aşağı Pazarcı Mahallesi ve Örnek Mahallesi kıyılarına ahşap korkulup yapım çalışmalarına başladı. 550 metrelik kıyı boyunca yapılacak olan çalışmalar sonrasında özellikle çocuklar, ırmağa düşme tehlikesi olmadan güvenli bir şekilde yürüyebilecek.

DSC_1249

ÇOCUKLAR RAHATÇA OYNAYABİLECEK

Kent halkının yoğun olarak kullandığı bölgede yürüyüş yolları ve oturma alanları bulunuyor. Çalışmaların tamamlanmasının ardından eşsiz güzellikteki ırmak kenarında seyir zevki daha güvenli hale gelecek. Yapılan hizmetlerden son derece memnun olduklarını dile getiren Örnek Mahallesi Muhtarı Melek Şahin, mahalle sakinleri adına Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e ve belediye ekiplerine teşekkür etti.

DSC_1250

GÜVENLİ SEYİR

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, doğa harikası olan ırmak kenarlarının kullanımını ve seyir zevkini güvenli hale getirmek için çalışma başlattıklarını söyledi. Başkan Şükrü Sözen, “Aşağı Pazarcı ve Örnek Mahallesi ırmak kenarı boyunca yapmış olduğumuz ahşap korkuluk sayesinde bölgemizin güzelliklerinden yararlanan vatandaşlarımız daha güvenli bir ortamda vakit geçirebilecek. Irmak kenarı boyunca oturma alanları, piknik masaları, çocuk oyun grupları ve spor aletleri yer alıyor. Hizmetlerimizi gerçekleştirirken halkımızın tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmaya özen gösteriyoruz. Manavgat’ımıza ve halkımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

DSC_1251

DSC_1256

DSC_1261

DJI_0596

DSC_1258

DSC_1263

DSC_1265

DSC_1266

DSC_1272

DSC_1281

DSC_1284

DSC_1290

DSC_1295

DSC_1301