BAŞKAN SÖZEN MUHTARLARLA ŞELALE’DE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN SÖZEN MUHTARLARLA ŞELALE’DE BİR ARAYA GELDİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle 106 mahalle muhtarıyla Manavgat Şelalesi’nde düzenlenen yemekte bir araya geldi.

DSC_1002

Muhtarlar Günü nedeniyle düzenlenen yemeğe, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Özel Kalem Müdürü Hatice Sözen, Belediye Başkan yardımcıları ve birim müdürleri de katıldı. Başkan Şükrü Sözen, tüm mahalle muhtarlarıyla birebir ilgilendi, mahallelerinde ki sorunlarla ilgili bilgi alarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Manavgat Muhtarlar Derneği Başkanı ve Aydınevler Mahallesi Muhtarı Tahsin Yılmaz, Başkan Şükrü Sözen’e, kendisi gibi belediye başkanlığı yapmış olan dedesi Şükrü Sözen’in ve babası İbrahim Sözen’in resimlerinin bir arada olduğu plaketi hediye etti. Babası ve dedesinin bir arada olduğu fotoğrafları gören Başkan Şükrü Sözen, duygu dolu anlar yaşadı. Manavgat Muhtarlar Derneği Başkanı ve Aydınevler Muhtarı Tahsin Yılmaz, Sözen ailesinin 3 kuşaktan beri Manavgat’a hizmet ettiğini söyleyerek kentin bu günlere gelmesine yönelik verdikleri katkılardan dolayı Başkan Sözen’e teşekkür etti.

DSC_1011

SÖZEN; “MUHTARLARIMIZIN KENTİN TEMEL TAŞIDIR”

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, kente hizmet etme noktasında muhtarlarla koordineli bir çalışma gerçekleştirdiklerini belirtti. Başkan Şükrü Sözen, “Muhtarlık bizim için çok önemli bir mevkii. Büyüyen Manavgat’ımızın 106 mahallesi var. Bu büyük coğrafyayı mesai arkadaşlarım olan muhtarlarımızla taşımaya gayret ediyoruz. Her birisi seçilmiş ve işinin bilincinde arkadaşlarımız. Hepsi memleket sevdalısı insanlar. Muhtarlarımızla koordineli bir şekilde mahallelerimizin eksiklerini tespit etmeye çalışıyoruz. Onlarla çalışmaktan her zaman mutluluk ve gurur duyuyorum. Neden diye soracak olursanız, her birisi görevinin bilincinde. Bu bağlamda kendimi şanslı sayıyorum. Bugün de muhtarlar günü. Sağlık sorunları olan birkaç arkadaşımız haricinde tüm muhtarlarımız buradaydı. Yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerle ilgili bilgi alışverişinde bulunduk. Onların ihtiyaçlarına yönelik notlarımızı da aldık. Bütün muhtar arkadaşlarımın gününü kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

DSC_1028

DSC_1030

DSC_1024

DSC_1034

DSC_1036

DSC_1046

DSC_1051

DSC_1054

DSC_1066

DSC_1071

DSC_1092

DSC_1094

DSC_1108

DSC_1111

DSC_1122