BAŞKAN SÖZEN’DEN PEHLİVAN KAMPINA MORAL ZİYARETİ

BAŞKAN SÖZEN’DEN PEHLİVAN KAMPINA MORAL ZİYARETİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 23 Mayıs’ta yapılacak olan Kumluca Yağlı Pehlivan Güreşleri ile tarihi Edirne Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne hazırlık amacıyla kamp yapan Manavgat Belediyesi’nin güreş takımına moral ve destek ziyaretinde bulundu.

Kızılağaç Sea Planet Otelde yapılan hazırlık kampındaki ziyarette Manavgat Güreş Ağası Hasan Özden ve güreş severler de bulundu. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, pehlivanların hazırlık güreşlerini izledikten sonra onlara kendi elleriyle baklava ikramında bulundu.

RMI_3304

Manavgat Belediyesi’nin 23 Mayısta Kumluca’da yapılacak olan güreşlere, Başpehlivanlar Fatih Atlı ile Serhat Gökmen, başaltı klasmanında Serhat Elvan, Yücel Yazıcı, Kemal Şahin’in yanı sıra minik, küçük orta, deste ve büyük orta boylarında katılım sağlayacağı belirtildi. Başarılı pehlivanlar, moral ve desteklerinden dolayı Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür ederek müsabakalardan kupa ve madalyalarla döneceklerini belirtti.

RMI_3297

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “ Kumluca ve tarihi Kırkpınar güreşlerinde mücadele edecek olan güreş takımımızla bir araya gelerek hem bayramlaştık hem müsabakalar hakkında sohbet ettik. Sporcularımızın başarı ile Manavgat’ımıza döneceğine inancım tam. Ayrıca atasporumuza destek veren güreş ağamız Hasan Özden’e de teşekkür ediyorum. Müsabakalarda takımımızın tüm pehlivanlara başarılar diliyorum. Sporcularımızın başarısı için gerekli desteği vermeye devam edeceğiz” dedi.

RMI_3313