MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN 3500 BEBEĞE “HOŞGELDİN” HEDİYESİ

DSC_6984

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN 3500 BEBEĞE “HOŞGELDİN” HEDİYESİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in sosyal belediyecilik çalışmaları kapsamında başlattığı “Hoşgeldin Bebek” projesinde 1.5 yıl içinde 3500 aileye ulaşılarak hediyeleri verildi

AİLELER SEVİNDİ

Manavgat’ta yaptığı büyük yatırımların yanı sıra sosyal belediyeciliğe de büyük önem veren Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in 1.5 yıl önce başlattığı “Hoş geldin Bebek” projesi tüm hızıyla ilerliyor. 2015 yılının temmuz ayında başlanan projede, geçen zaman içerisinde Manavgat’ta dünyaya gelen 3500 bebeğe “Hoş geldin Bebek” hediyesi verildi. Belediye bünyesinde oluşturulan bir birim, İlçe Nüfus Müdürlüğü ile ortaklaşa çalışarak doğan her yeni bebeğin tespitini yaparak, bebeklerin ailelerinin evine ulaştı. Kapıyı açtıklarında ellerinde “Hoş geldin Bebek” paketleri bulunan belediye ekibi ile karşılaşan aileler oldukça duygulanarak, sevindi.

DSC_7090

SÖZEN, “PROJE DEVAM EDECEK”

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Ailelere yeni bir bireyin katılması her zaman mutluluk ve heyecan kaynağıdır. Hoş geldin Bebek projemizde ailelerin sevincine ortak olmayı, onları en mutlu günlerinde yalnız bırakmamayı hedefledik. Projemizde bugüne kadar önemli bir yol kat ettik. Bütün yeni doğan bebeklerimize ayrım yapmadan paketlerimizi hediye ettik. Gönlüm, tüm doğan yeni bebekleri ziyaret ederek, ailelerimize sağlıklı, mutlu bir ömür dileğinde bulunmak ister. Fırsat buldukça ben de ziyaretlere gidiyorum. Ancak herkese ulaşmak mümkün olmayabiliyor. Ama canla başla çalışan ekibimiz, benim de selamlarımı ileterek bebeklerimize hediyelerini sunuyorlar. Bugüne kadar 3500 bebeğimizin ailesine ulaşmışız. Projemiz hız kesmeden devam edecektir. Bu vesileyle doğan tüm bebeklerimize ve ailelerine sağlıklı, mutlu, huzurlu yarınlar diliyorum” dedi.

DSC_7093

DSC_7082

DSC_7107