Haber Arşivi

MANAVGAT TEK YÜREK OLDU

U1

MANAVGAT TEK YÜREK OLDU HALK; ULUALAN BİZİMDİR VERMEYECEĞİZ

Manavgat halkı, Turizm Bakanlığı’nın golf alanı yapılmak üzere 4 kişiye tahsis ettiği sahil bandındaki Ulualan Bölgesi’ni korumak amacıyla tek yürek oldu. Kentteki 37 sivil toplum kuruluşu ve siyasi partiler Ulualan’ı Koruma Platformu olarak Ulualan’da basın açıklaması yaptı.

ULUALAN PLATFORMU’NDAN SİYASİ PARTİLERE ZİYARET

ziyaret

ULUALAN PLATFORMU’NDAN SİYASİ PARTİLERE ZİYARET MANAVGAT TEK YÜREK

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in önderliğinde oluşturulan “Manavgat Ulualan’ı Koruma Platformu Yürütme Kurulu heyeti, çalışmalarına Manavgat’taki siyasi parti ilçe başkanlarını ziyaretle başladı. Heyet Başkan Sözen’le birlikte AK Parti, MHP, Saadet Partisi, BBP, DSP, İYİ Parti ve CHP’nin Manavgat ilçe başkanlarını ziyaret ederek, “Manavgat için tek yürek olma” çağrısında bulundu.

MANAVGAT ULUALAN’A SAHİP ÇIKIYOR

Untitled-1

MANAVGAT ULUALAN’A SAHİP ÇIKIYOR MANAVGAT’TA HALKIN AYAK SESLERİ

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca Manavgat Ulualan Bölgesi’nin golf alanlarına tahsis edilmesinin planlanması, Manavgat halkını ayağa kaldırdı. Belediye Başkanı Şükrü Sözen önderliğinde acil olarak toplanan Manavgat STK temsilcileri, MANAVGAT ULUALAN’I KORUMA PLATFORMU’nu oluşturdu.

MANAVGAT BELEDİYESİ CUMA NAMAZI HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI

Untitled-1

MANAVGAT BELEDİYESİ CUMA NAMAZI HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI

Manavgat Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında yürüttüğü çalışmalarda müftülüğün belirlediği alanlarda kılınacak olan Cuma namazı için dezenfekte çalışması gerçekleştirdi.

MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI SN. ŞÜKRÜ SÖZEN’İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

bayram 2020

MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI SN. ŞÜKRÜ SÖZEN’İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Değerli hemşerilerim,

Bir Mübarek Ramazan ayını daha geride bırakarak, sevgimizi, umutlarımızı, dostluğumuzu, mutluluğumuzu paylaşma günü olan bayrama ulaşmanın huzur ve sevinci içerisindeyiz.

TÜRK, RUS VE AZERİ GENÇLERDEN 19 MAYIS MARŞI

MANAVGAT BELEDİYESİ GENÇLİK KOROSU (1)

TÜRK, RUS VE AZERİ GENÇLERDEN 19 MAYIS MARŞI

Manavgat Belediyesi Gençlik Korosu ve Rusya-Moskova STK Halkla İlişkiler ve Gençlik Politikaları Komitesi işbirliği ile çekilen 19 Mayıs Marşı klibi, büyük beğeni topladı.

e-belediye,

e-imar

iletişim

sanal-tur

rehber

video-galeri

nöbetçi-eczaneler

meclis kararları

ihaleler

manavgat-revize21_03

smsduyuru

gündem

köy evleri