Başkan Yardımcıları

HASAN ŞİMŞEK

Hasan Şimşek

1954 yılında Manavgat'ın Değirmenli (Karavca) Köyü'nde doğdu. İlkokulu köyünde, ortaokulu yatılı olarak Antalya Lisesi'nde okudu. 1972 yılında Manavgat Lisesi'nden mezun oldu. 1978 yılında E.Ü İşletme Fakültesi'nden mezun oldu. 21 Ağustos 1979’da Manavgat Belediyesi' nde memuriyete girdi. Eylül 1979'da Antalya Belediyesi' ne naklen geçti. Temizlik İşleri Müdür Yardımcılığı ve Gelir Müdür Yardımcılığı yaptı. Daha sonra 1994 yılında Kepez Belediyesi' ne geçerek Kurucu Hesap İşleri Müdürü oldu. Ardından Muratpaşa Belediyesi' nde Gelir Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyesi Toptancı Hal Müdürlüğü ve Zabıta Hizmetleri Daire Başkanlığı görevlerinde de bulundu. 15 Haziran 2006 tarihinde Daire Başkanlığı' ndan emekli olan Hasan Şimşek, 15 Haziran 2009 tarihinde memuriyete ilk başladığı yer olan Manavgat Belediyesi' nde Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaya başladı. Hasan Şimşek evli ve 2 çocuk babasıdır.

AYDIN ÖZ

Aydın Öz

1970 yılında Almanya da doğdu.

İlk ve orta öğretimini Manavgat Çağlayan Ortaokulunda,Lise eğitimini Manavgat Lisesi’nde tamamlayan Aydın ÖZ,1993 yılında Gazi Üniversitesi işletme bölümünden mezun olmuştur.

Üniversite mezuniyetinin ardından 15 yıl boyunca bankacılık sektöründe çalışmış olup,8 yıl aynı sektörde şube müdürlüğü yapmıştır.

2014 yılı yerel seçimlerinde bankacılık sektöründen istifa ederek meclis üyesi seçilmiş ve Manavgat Belediye Başkan Yardımcısı olarak atanmıştır.

Aydın ÖZ evli ve iki çocuk babasıdır.

SEMRA ÖZTÜRK

DSC_9948

1962 yılında Karasu da doğdu.1984 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu.

1985 yılında Antalya Belediyesinde avukat olarak çalışmaya başladı.Antalya Belediyesi ve ardından Antalya Büyükşehir Belediyesi avukatlığı yaptıktan sonra 1994-2006 yılları arasında Muratpaşa Belediyesi Hukuk İşleri Müdürlüğü görevini yürüttü.

2006 yılında emekli olarak serbest avukat olarak çalışmaya başladı.

2015 yılından itibaren belediyemizde Başkan yardımcısı ve Hukuk İşleri Müdürü vekili olarak görev yapmaktadır.

Semra ÖZTÜRK bekar ve bir çocuk annesidir.

Dr. OYTUN EYLEM DOĞMUŞ

Oytun Eylem DOĞMUŞ

1977 yılında Antalya'nın Gazipaşa İlçesinde doğdu. 1999 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünden mezun oldu. Yüksek lisans ve doktora çalışmalarını aynı üniversitede tamamladı. Bölge planlama alanında uzmanlaştığı yüksek lisans tezi ardından "Antalya Örneğinde Ulusal Turizm Politikalarının İncelenmesi" başlıklı doktora çalışmasını gerçekleştirdi. Dokuz Eylül Üniversitesi'nde "Araştırma Görevlisi" olarak başladığı profesyonel çalışma hayatını 2006-2009 yılları arasında Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'nda sürdürdü. Güney Ege Kalkınma Ajansı'nda "İzleme ve Değerlendirme Birim Başkanı" olarak görev yaptı. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası'nda sırayla "Planlama Danışmanı" ve "Başkanlıklar Danışmanı" olarak hizmet verdi. 30 Mart 2014 itibarıyla Manavgat ve Antalya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi seçildi. Evli ve Can adında bir oğlu var. İyi derecede İngilizce başlangıç düzeyinde Almanca biliyor.

e-belediye,

e-imar

iletişim

sanal-tur

rehber

video-galeri

nöbetçi-eczaneler

meclis kararları

ihaleler

manavgat-revize21_03

smsduyuru

gündem

köy evleri