Devam Eden Projeler

ÜRETEREK TASARRUF EDEN BELEDİYE OLDUK

sayfa 182-183-1

ÜRETEREK TASARRUF EDEN BELEDİYE OLDUK

Belediyecilik hizmetlerinde her zaman tasarruf etmeyi ilke edindik. Bu amaçla Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde bank,pergole ve piknik masalarını kendimiz üretiyoruz. Çiçek seramızda mevsimlik çiçek ve ağaçları yetiştirerek kent süslemelerinde kullandık.

KAPALI PAZAR ALANLARI PROJELERİ

sayfa 160-161-1

KAPALI PAZAR ALANLARI PROJELERİ

Bir çok mahallemizde modern kapalı alan projelerini hayata geçirdik. 2016 yılı içerisinde Sarılar,Taşağıl, Kızılot, Cuma ve Cumartesi pazar alanlarının çalışmalarını tamamlamış olacağız.

MODERN MAHALLE MUHTARLIK EVLERİ

sayfa 156-157-1

MODERN MAHALLE MUHTARLIK EVLERİ

Mahalle muhtarlarımızın kent halkına daha çağdaş, daha modern bir ortamda ve daha hızlı bîr şekilde hizmet edebilmelerini sağlamak amacıyla yaptırdığımız modern muhtar evlerinin sayısını her geçen gün artı rıyoruz. Vatandaşlarımız ar muhtarlarına kolaylıkla ulaşıp işlemlerini rahatlıkla takip edebilecekler

ULUSLARARASI TAŞ HEYKEL SEMPOZYUMU

sayfa 116-117-1

ULUSLARARASI TAŞ HEYKEL SEMPOZYUMU

Manavgat Belediyesi ve Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi işbirliği ile düzenlenen Manavgat Uluslararası Taş Heykel Sempozyumumuz ile Manavgat halkını heykel sanatı ile tanıştırdık.

ÖRENŞEHİR MAHALLESİNE YENİ MESİRE ALANI

sayfa 60-61-1

ÖRENŞEHİR MAHALLESİNE YENİ MESİRE ALANI

Manavgat halkının nefes alacağı ve hafta sonlarını ailece keyifle geçirecekleri yeni mesire alanları oluşturuyoruz. Ormandan tahsisli 2 alanımız olan Yemişli ve Örenşehir’de 2015 yılında tamamlanan projelerimizin yapımını 2017 yılı içerisinde tamamlayacağız.

3.ETAP YAT LİMANI

sayfa 46-47-1

3.Etap Yat Limanı

"Antalya ili Manavgat ilçesi Side turizm alanı-Sorgun mahallesi Manavgat-ırmak içi tekne barınağı dolgu imar planı" kapsamında yapılan çalışmalar İmar planı çalışmalarına mart- 2016 tarihi itibari ile başlanışmış olup yapılan çalışmalar kapsamında alana ilişkin;

GÜLVEREN VE MİTHATPAŞA CADDELERİ DÜZENLEMESİ

sayfa 18-19-1

GÜLVEREN VE MİTHATPAŞA CADDELERİ DÜZENLEMESİ

İlçenin en eski ve en önemli ana arterlerinden olan Gülveren ve Mithatpaşa caddelerinde toplam 1,5 km'lik düzenleme güzergahında,esnafların ticari faaliyetlerinin canlanması,güvenli yaya arterleri ile alışverişin ve gezintinin cazip hale getirilmesi hedeflenmiştir.

SİDE ANTİK KENTİ KENTSEL TASARIM VE ÇEVRE DÜZENLEME YAPIM İŞİ

Adsız1

SİDE ANTİK KENTİ KENTSEL TASARIM VE ÇEVRE DÜZENLEME YAPIM İŞİ

Manavgat Belediyesi, 1 yıldır süren çalışmaları neticesinde hazırladığı “Antik Side Kentsel Tasarım Projesi”ni hayata geçirmeye başladı.

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN YEMİŞLİ’YE MESİRE ALANI

YEM¦-+ŞL¦- MES¦-RE ALANI MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN YEMİŞLİ’YE MESİRE ALANI
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Side Mahallesi Kemer Bölgesinde yer alan Yemişli Mevki’nde Manavgat’a nefes aldıracak yeni bir mesire alanı kazandıracak

MANAVGAT BELEDİYESİ YAYA KÖPRÜ PROJESİ

1 YAYA KÖPRÜSÜ PROJESİ

PAZARTESİ MEYDAN PAZARI PROJESİ BAŞLADI

16a

PAZARTESİ MEYDAN PAZARI PROJESİ BAŞLADI

Manavgat Belediyesi, her yıl milyonlarca turistin ziyaret ettiği Pazartesi Pazarı’na, hazırlattığı muhteşem projeyle yeni bir kimlik kazandıracak.

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN BİSİKLET İSTASYONLARI

kordon1

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN

BİSİKLET İSTASYONLARI

Manavgat Belediyesi, Alternatif Turizm Destekleme ve Kolay Erişilebilir Kent Projesi kapsamında kent halkına bisiklet kullanımını özendirmek amacıyla bisiklet istasyonları kuracak.

e-belediye,

iletişim

sanal-tur

rehber

video-galeri

nöbetçi-eczaneler

meclis kararları

ihaleler

manavgat-revize21_03

smsduyuru

gündem

köy evleri