Güncel Haberler

BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN’DEN GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA

Untitled-1

BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN’DEN GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, belediyede çalışan personeliyle iş yerlerini ziyaret ederek bayramlaşma geleneğini bu bayram da sürdürdü. Sözen, bayram öncesinde tüm belediye personelini tek tek ziyaret ederek, bayramlarını kutladı.

MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI SN. ŞÜKRÜ SÖZEN’İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Untitled-1

MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI SN. ŞÜKRÜ SÖZEN’İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Karşılamaya hazırlandığımız Ramazan Bayramı hepimize dargınlıkları, kırgınlıkları bir yana bırakarak barış, sevgi, kardeşlik hoşgörü ve birlik içerisinde yaşamayı hatırlatır. Bayram hatırlamaktır.

MANAVGAT BELEDİYESİ’NE YENİ ASFALT PLENT TESİSİ

Untitled-22

MANAVGAT BELEDİYESİ’NE YENİ ASFALT PLENT TESİSİ

Manavgat Belediyesi kent halkına daha iyi, hızlı ve kaliteli hizmet vermek amacıyla yeni asfalt plent tesisi kurma çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat Belediyesi’ne ihale yoluyla satın alınan yeni modern asfalt plent tesisini inceledi.

MANAVGAT’TA FESTİVAL HAVASI BÜYÜK BASIN LANSMANIYLA ESTİ

Untitled-55

MANAVGAT’TA FESTİVAL HAVASI BASIN LANSMANIYLA ESTİ

Manavgat, her yıl geleneksel olarak düzenlenen Manavgat Barış Suyu Festivali, Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali ve Side Dünya Müzikleri Kültür ve Sanat Festivalle şenlenecek.

MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI SN. ŞÜKRÜ SÖZEN’İN KADİR GECESİ MESAJI

Untitled-12

MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI SN.ŞÜKRÜ SÖZEN’İN KADİR GECESİ MESAJI

Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan’ın son günlerini yaşıyoruz. Ramazanla birlikte zenginleşen ve Kadir Gecesi’nde doruğa çıkan manevi güzelliklerimizin, sevgi, merhamet ve yardımlaşma duygularıyla toplumsal huzur içinde artarak devam etmesini temenni ediyorum.

MANAVGAT BELEDİYESPOR’DAN TRANSFER ATAĞI

Untitled-1

MANAVGAT BELEDİYESPOR’DAN TRANSFER ATAĞI

Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) şampiyon olarak adını yazdıran Manavgat Belediyespor, iç transferde şampiyon kadrodan 5 isim ile anlaşmasının yanı sıra dış transferde ise Celalettin Topçu ve Murat Berge ile anlaşma sağladı

e-belediye,

iletişim

sanal-tur

rehber

video-galeri

nöbetçi-eczaneler

meclis kararları

ihaleler

manavgat-revize21_03

smsduyuru

gündem

köy evleri