Güncel Haberler

CANLI HAYVAN PAZARI KAMUOYUNA AÇIKLAMA

Untitled-1

Değerli hemşehrilerim,

Bazı sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımlarda ve yorumlarda halkımızın evi olan Manavgat Belediyemiz, kentimizin ihtiyacı olan bir Canlı Hayvan Pazarı’nın yapılmamasıyla ilgili olarak birinci derecede sorumlu tutulmaktadır. Oysa ki, bilindiği gibi Manavgat Belediyemizin Canlı Hayvan Pazarı projesi, çok uzun bir süredir belediyemizin gündemindedir ve hayata geçirilmesiyle ilgili olarak her türlü ön çalışması da yapılmıştır.

TKB’NİN MÜZE ÖZENDİRME ÖDÜLÜ MANAVGAT BELEDİYESİ’NİN

01

TKB’NİN MÜZE ÖZENDİRME ÖDÜLÜ MANAVGAT BELEDİYESİ’NİN

Manavgat Belediyesi, Tarihi Kentler Birliği’nin “Müze Özendirme Yarışması’nda, İstanbul’da düzenlenen ödül töreninde Girit Kültür Evi projesi ile ödüle layık görüldü

MANAVGAT BELEDİYESİ’NE 2 ÖDÜL

Untitled-1

MANAVGAT BELEDİYESİ’NE 2 ÖDÜL

Manavgat Belediyesi Akdeniz Belediyeler Birliği(AKBB)’nin bu yıl beşincisini düzenlediği Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda 2 ödüle birden layık görüldü. Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezi ve Manavgat Kent Meydanı projeleri başarılı bulunan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, ödülleri Manavgat halkı adına aldı.

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN SİDE’YE MUHTEŞEM DOKUNUŞ

Untitled-1

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN SİDE’YE MUHTEŞEM DOKUNUŞ

Tarihi dokusuna yakışmayan asfaltı sökerek yerine doğal taş döşeyen Manavgat Belediyesi, Antik Side’nin yayalaştırılması çalışmasında sona yaklaştı. Çalışmalar, yol boyunca yapılacak aydınlatmalar ve Side’nin simgesi nar ağaçları dikilerek tamamlanacak

SİDE’NİN SEVİMLİ RİNG HATTI SEFERLERİNE BAŞLADI

01

SİDE’NİN SEVİMLİ RİNG HATTI SEFERLERİNE BAŞLADI

Manavgat Belediyesi, Antik Side kapısına ulaşımı sağlayan Side Ring hattını modern bir şekilde yeniden tasarlayarak bölge halkının ve turizmin hizmetine kazandırdı.

EVRENSEKİ VE BOĞAZ PLAJLARINA MAVİ BAYRAK

3

EVRENSEKİ VE BOĞAZ OTEL PLAJLARINA MAVİ BAYRAK ÖDÜLÜ

Türkiye Çevre Eğitim Vakfı, (TURÇEV) Manavgat Belediyesi’ne ait Evrenseki ve Sorgun Boğaz Otel halk plajlarına, deniz suyunun temizliği, donanım, hizmetler, çevre yönetimi ve çevre eğitimine uygun olması nedeniyle 2020 yılı için Uluslararası Mavi Bayrak ödülünü ve sertifikasını teslim etti.

e-belediye,

e-imar

iletişim

sanal-tur

rehber

video-galeri

nöbetçi-eczaneler

meclis kararları

ihaleler

manavgat-revize21_03

smsduyuru

gündem

köy evleri