Duyurular

ÇAVUŞKÖY MAHALLESİ 748 PARSEL İLAVE UYGULAMA İMAR PLANI

KALEMLER MAHALLESİ 109 ADA 1,109 ADA 3 PARSELLER UYGULAMA İMAR PLANI DEĞİŞİKLİĞİ

EVRENSEKİ MAH. 1/100 ÖLÇEKLİ UYGULAMA İMAR PLANI

KIZILOT MAHALLESİ 307 ADA 43 İLA 54 PARSELLER İMAR UYGULAMASI

TAŞAĞIL MAHALLESİ 567 ADA 54 VE 55 PARSELLER İMAR UYGULAMASI

04.03.2019 TARİHLİ MECLİS TOPLANTISI GÜNDEM

BİNA YÖNETİCİLERİNİN DİKKATİNE

EKSPERTİZ FİRMALARININ DİKKATİNE

Güncel Haberler

9991

MANAVGAT BELEDİYESPOR U-15 TAKIMI TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA ANTALYA’YI TEMSİL EDECEK

Geçtiğimiz yıl U-14 yaş grubunda mücadele eden ve Türkiye Şampiyonası çeyrek finalinde elenen Manavgat Belediyespor U-14 takımı, bu yıl U-15 yaş kategorisinde yeniden Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazandı.
1-1

MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI SN. ŞÜKRÜ SÖZEN’İN 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ ve ÇANAKKALE ZAFERİNİN 104. YIL DÖNÜMÜ ANMA MESAJI

Çanakkale Zaferi, Türk Milletinin kaderini ve dünya tarihinin seyrini değiştirmiştir. Bütün imkansızlıklara rağmen canını ortaya koyan Türk milleti, tüm dünyaya ÇANAKKALE GEÇİLMEZ gerçeğini kabul ettirmiş ve bağımsızlığına el sürecek hiçbir gücün tehdidine imkan vermemiştir.
22

BAŞKAN SÖZEN’DEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA KARANFİLLİ KUTLAMA

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Devlet Hastanesi, Yaşam Hastanesi, Hisar Tıp Merkezi, Akdeniz Hastanesi, Bilgi Hastanesi ve Anadolu Hastanesi ve sağlık ocaklarında görev yapan hekimler ve sağlık çalışanlarını ziyaret ederek kırmızı karanfil hediye etti.
5

KADINLAR SÖZEN’LE UMUTLU YARINLAR İÇİN YÜRÜDÜLER

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadınlar için bir dizi etkinlik hazırladı. Manavgatlı kadınların, seslerini duyuracağı, toplumsal farkındalıkların oluşturulacağı etkinlikler saat 14.00’de Atatürk Kültür Merkezi’nde Ferhat Demircan’ın “Kadına Şiddet” konulu fotoğraf sergisinin açılışı ile başlayacak.
bisiklet1

MANAVGATLI BİSİKLETÇİLER ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNE MEMLEKET TOPRAĞI GÖTÜRECEK

Çanakkale Zaferi'nin 104'üncü yıl dönümü dolayısıyla Manavgatlı şehitlerin mezarlarına memleketlerinden toprak götürmek için Manavgat’tan yola çıkan bisikletçileri, Manavgat Belediye Başkanı ve Antalya Millet Vekili Dr. Tuba Vural Çokal yolcu etti.

7111-1

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN 8 MART’TA DOLU DOLU KUTLAMA

“Kadına Şiddet” sergisi

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadınlar için bir dizi etkinlik hazırladı. Manavgatlı kadınların, seslerini duyuracağı, toplumsal farkındalıkların oluşturulacağı etkinliklere Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen de bizzat katılarak kadınlarla bir arada olacak.