Duyurular

ILICA MAH. 743 ADA 3 PARSELE İLİŞKİN U.İ.P DEĞİŞİKLİĞİ

“YILDIZLARIN ALTINDA MANAVGAT” ŞİİR YARIŞMASI ŞARTNAMESİ

MANAVGAT BELEDİYESİ YARATICI YAZARLIK ATÖLYESİ BAŞVURU FORMU

02.07.2019 TARİHLİ MECLİS TOPLANTISI GÜNDEM

MANAVGAT BELEDİYESİ PAZARYERLERİ TAHSİS İLAN METNİ

BİNA YÖNETİCİLERİNİN DİKKATİNE

EKSPERTİZ FİRMALARININ DİKKATİNE

Güncel Haberler

side

ÇOK DEĞERLİ DOSTLARIM,

Son günlerde Manavgat Belediyesi ve şahsiyetim ile ilgili olarak yaya trafiğine kapalı bir refüjümüzde belediyemizin ilgili birimlerince son derece iyi niyetle yapılan kabartma Türk Bayrağı deseni ile ilgili olarak bilinçli bir LİNÇ kampanyası başlatılmıştır.

223

MANAVGAT PLAJ FUTBOLUNDA ŞAMPİYON ELEKTRONİK MARKET OLDU

Manavgat Belediyesi ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun ortaklaşa düzenlediği Türkiye Plaj Futbolu Ligi Mehmet İnci Etabı sona erdi. Yerli ve yabancı birçok turistinde heyecanla izlediği turnuvanın sonunda gülen taraf Elektronik Market Takımı oldu.

88

BAŞKAN SÖZEN’DEN KIZILOT’A BEACH PARK

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Bu Gelecek Hepimizin” sloganıyla seçim kitapçığında yer verdiği vizyon projelerinden olan Kızılot Beach Park-Mesire Alanı Projesi’ne start verdi.

71

TÜRÇEV YÖNETİMİNDEN BAŞKAN SÖZEN’E ZİYARET

Türkiye Çevre ve Eğitim Vakfı (TÜRÇEV) Antalya İl Kordinatörü Lokman Atasoy ve yönetimi Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i ziyaret etti

001

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN ÖRNEK PROJE EKMEKLER DEĞERLENSİN HAYVANLAR DOYSUN

Kent genelinde yürütülen sosyal projeler ile Manavgat halkının paylaşma duygusunu pekiştiren Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, şimdi de “Bayat Ekmek Kutusu” projesini hayata geçirdi.

22

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN SİDE MAHALLESİ’NDE KALDIRIM

Manavgat Belediyesi, Side Mahallesi ve Sorgun Mahallesi’ni birbirine bağlayan Adnan Menderes Bulvarı’nda, kaldırım çalışması başlattı