Duyurular

İŞÇİ STATÜSÜNE GEÇMEK ÜZERE SINAVA GİRECEK OLANLARIN İSİM LİSTESİ

02.03.2018 TARİHLİ MECLİS TOPLANTISI GÜNDEM

EKSPERTİZ FİRMALARININ DİKKATİNE

BİNA YÖNETİCİLERİNİN DİKKATİNE

Güncel Haberler

Untitled-1

BAŞKANIMIZIN 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ ve ÇANAKKALE ZAFERİNİN 103. YIL DÖNÜMÜ MESAJI

Çanakkale Zaferi, Türk Milletinin kaderini ve dünya tarihinin seyrini değiştirmiştir. Bütün imkansızlıklara rağmen canını ortaya koyan Türk milleti, tüm dünyaya ÇANAKKALE GEÇİLMEZ gerçeğini kabul ettirmiş ve bağımsızlığına el sürecek hiçbir gücün tehdidine imkan vermemiştir. Kahraman askerlerimizin çabasıyla Türk Milletinin varlığını yeniden ortaya konmuştur.

Untitled-5

MANAVGAT’TA 3 MAHALLEDEKİ MODERN PAZAR YERLERİ TAMAMLANDI

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Sarılar, Kızılot ve Taşağıl Mahalle’lerinde halkın en önemli temel ihtiyaçlarından birisi olan pazar yerlerini tamamladı. Modern Pazar yerlerinin açılışı düzenlenecek olan toplu açılış töreniyle yapılacak

Untitled-1

CEM KÜLTÜR MERKEZİ’NDE SONA YAKLAŞILIYOR

Manavgat Belediyesi tarafından Gültepe Mahallesi’nde temeli atılan Cem Kültür Merkezi projesinin inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Untitled-1

MANAVGAT’TA ASFALTSIZ YOL KALMAYACAK

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, merkezde ve kırsal mahallelerde başlattığı sıcak asfalt seferberliğini, tüm hızıyla sürdürüyor. Manavgat Belediyesi ekipleri, kentte girmedik sokak, girmedik cadde kalmamacasına bozulan bütün yolları yenilemek için gece gündüz, canla başla çalışıyor.

Untitled-8

MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI SN. ŞÜKRÜ SÖZEN’İN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJI

Sağlıklı yaşamak insanoğlunun en temel hakkıdır. Tıp biliminin amacı ise tüm insanların daha sağlıklı yaşamalarına imkan sunarak vatandaşlara hizmet etmektir.
Untitled-3

MANAVGAT BELEDİYESİ KADINLARA ÖDÜL YAĞDIRDI

Manavgat Belediyesi’nin “Kadınlar Edebiyat Durağı” Projesi kapsamında düzenlenen ‘Yıldızlar Altında Manavgat’ temalı öykü yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.